Mehmet ZAFER

Mehmet ZAFER

Bu Ülkenin En Temel Unsuru İslamdır

03 Mart 2021 13:21 Uluslararası Diriliş Hareketi 1164

Bu ülkenin en temel unsuru İslam'dır. İstiklal savaşı ve milli mücadelenin en temel dinamiği de budur. 
Topraklarımızın bağımsızlığı için savaşan yiğitlerimiz imanlı, ihlaslı ve şehitlik kavramının idrakine erişmiş kişilerdir. Dün olduğu gibi bugün de yine aynı iman ve aynı ihlasla bu mücadele veriliyor. Ülkemizin içinde bulunduğu tarihi yapı ve üstlendiği misyon da bunu gerektiriyor. 


Müslümanlar bu ülkenin birer ferdidir ve nüfusun büyük çoğunluğunu oluşturmaktadır. Bu nedenle anayasada en büyük söz hakkına sahiptir. Buna rağmen ülkemizde müslüman kesime ve inançlarına saldırı da sınır tanımayan bir kitle var. Her fırsatta dini ve milli değerlerimize saldırmayı kendilerine kazanılmış bir hak olarak görenlere artık tahammülümüz kalmamıştır. 


Pkk ve diğer terör örgütlerine yaranmak uğruna değerlerimize saldıranlar bu ülke için en büyük tehlikedir. Devlet bunun önlemini almalı ve demokrasiyi rayına oturtmalıdır. 


13 rehineyi tereddüt etmeden şehit edenler bu cesareti de kendilerine arka çıkanlardan almıştır. Artık gereği yapılmalı, devlet hükmünü vermelidir. Pkk'nın talimatlarını uygulayan Hdp kapatılmalı ve bunlarla aynı safta yer alanlara ciddi bir şekilde yaptırım uygulanmalıdır. 


Milletimizin birliğine ve beraberliğine kastedenler yine bu milletin eşsiz direnci karşısında kaybetmeye mahkumdur.Geçmişte olduğu gibi bu gün de ,yarın da milli birliğimize ve toprak bütünlüğümüze göz dikenler elbette olacaktır.Ancak bizler bu sinsi oyunlara gelmeyeceğiz ve onların her türlü oyunlarına sabırla,inançla ve dik durarak karşılık vereceğiz.

Bu uğurda canlarını feda eden Silahlı Kuvvetlerimiz,Emniyet Mensuplarımız ve Devletin diğer güvenlik kolları aynı zamanda bu ülke için canlarını feda etmeye hazır milyonlarca halk asla yenilmeyecektir.Can verilir ama vatan asla verilmeyecektir.Ne yaparlarsa yapsınlar,ne kadar saldırırlarsa saldırsınlar, arkalarına hangi gücü alırlarsa alsınlar, hangi ihanet çetesinin maşası olurlarsa olsunlar kaybedeceklerdir.


Mehmet Zafer
Udh Genelbaşkanı
 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YAZARIN SON 5 YAZISI

Tüm Yazıları
Uluslararası Diriliş Hareketi

Uluslararası Diriliş Hareketi Derneğine ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Uluslararası Diriliş Hareketi

İkbal Sk. Yasin Apt.İzzetiye Mh.
44290 Battalgazi / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.