Hakkımızda

Uluslararası Diriliş Hareketi; vatan uğruna can veren aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin bizlere bıraktıkları aziz emanetlerine sahip çıkmak üzere yola çıkan vatan sevdalısı gönüllülerin bir araya geldiği bir teşkilattır.  Şehit ve Gazilerimizin bizlere bıraktıkları emanetleri sadece; aileleri, sevdikleri ve yakınlarından ibaret değildir. O Şehitlerimiz ve Gazilerimizdir ki bizlere; bayrağımızı, sancağımızı, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, ezanlarımızın minarelerden okunmasını ve camilerimizin ibadete açık oluşunu bırakmışlardır.
Bizler; yurt içinde ve yurt dışında yaşayan ve İslam'a gönülden bağlı insanların da koruyucusuyuz. Tarihsel durum değerlendirmesi yapıldığında vatan, bayrak ve ezan için gözünü kırpmadan düğüne gider gibi cepheye koşan eşi emsali bulunmayan aziz ve kahraman milletimizin kendi ecdadının ve öz kültürünün gelecekteki kuşaklara aktarılması yönünde yapılması gereken faaliyetlerde bulunma ve organizasyonlar yürütme üzerine çalışmalar yaparken bunu bize bırakılan bir borç olarak düşünmekteyiz.
Uluslararası Diriliş Hareketi olarak bağımsızlığımızın mimarları olan kahraman şehitlerimizin ve gazilerimizin cephelerde ortaya koymuş oldukları eşsiz başarılarını gündemde tutarak özellikle genç nesillere şehitliğin ve gaziliğin önemini vurgulayarak, şehitlerimizin geride yetim kalan çocuklarının da sahipsiz bırakılmaması bilincini de milletimize kazandırmak için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz

Uluslararası Diriliş Hareketi

Uluslararası Diriliş Hareketi Derneğine ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Uluslararası Diriliş Hareketi

İkbal Sk. Yasin Apt.İzzetiye Mh.
44290 Battalgazi / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.