Siirt Şube Başkanımız Hatice Güneş Basınla Bir Araya Geldi

09 Temmuz 2021 11:10 Uluslararası Diriliş Hareketi 1046

Uluslararası Diriliş Hareketi Siirt Şubesi basın mensuplarıyla bir araya gelerek faaliyetlerine resmen başladı. Yeşil Vadi Restaurant’ta basınla bir toplantı gerçekleştirdi.
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Kürşat Güneş’in eşi olan Udh Siirt İl Başkanı Hatice Güneş ,üstlendikleri misyonu en güzel şekilde yerine getirmek,şehadet ülküsüne ve şehitlik kavramına sahip çıkmak için çalışmalarına devam ettiklerini belirterek derneğin misyonu,amacı ve şu ana kadar yapılan çalışmaları hakkında basına bilgiler verdi.

Başkan Hatice güneş yaptığı açıklamada :
“Değerli basın mensupları ve Dava Arkadaşlarım.
Bugün burada Uluslararası Diriliş Hareketi Siirt İl Başkanlığının Basınla Tanışma toplantısı için bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Değerli Basın mensupları; Amacımız, Şehit Aileleri ve gazilerimizin toplum ile el ele ve milli duygularla kaynaşmaları amacıyla etkinlikler düzenleyerek bu yönde düzenlenen etkinliklere de katılarak vatanın bölünmez bütünlüğünün önemini ve vatan-bayrak sevgisini gelecek nesillerimizin bilinçlerinde hiçbir zaman silinmemesini sağlamaktır.
Derneğimiz 6 Mart 2020 tarihinde Malatya’da Mehmet Zafer başkanlığında kurulmuş, yurt dışında Almanya, Avusturya, İskoçya ve Hollanda olmak üzere Yurt içinde ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve 11 ilde teşkilatımız kurulmuş ve faaliyetlere başlamış bulunmaktayız.
Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla şehit ailelerini,gazi ve gazi ailelerini gündemin ilk sırasında yer almalarını sağlamaya çalıştık. Yapılan projelerle 330 ailemize yardım ulaştırıldı, 180 kişiye kurs imkânı sağladık “ dedi.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Uluslararası Diriliş Hareketi

Uluslararası Diriliş Hareketi Derneğine ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Uluslararası Diriliş Hareketi

İkbal Sk. Yasin Apt.İzzetiye Mh.
44290 Battalgazi / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.