Şehit Ve Gazi Ailelerinden Giysi Yardımı

08 Temmuz 2021 13:51 Uluslararası Diriliş Hareketi 850

Uluslararası Diriliş Hareketi şehit ve gazi aileleri adına faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Şehitlik kavramı ve şehadet ülküsüne sahip çıkma adına faaliyetlerini yürüten şehit ve gazi ailelerinin bir araya gelerek kurdukları Uluslararası Diriliş Hareketi, ihtiyaç sahiplerini de unutmuyor. Kuruluşunun üzerinden bir yıl geçmesine rağmen yaptığı çalışmalarla yurt çapında adından söz ettiren dernek ramazan ayında gıda kolisi dağıtımında bulunarak ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmadı. Bayramlarda da giyecek yardımında bulunan dernek, çocukların bayramlık kıyafetlerini vermeye devam ediyor.

Başkan  Zafer; “Terörle mücadelede silahlı çatışma tek başına yeterli değildir, psikolojik olarak da başarıyla mücadele etmemiz gerekiyor. Bu bağlamda şehit ve gazi aileleri olarak sürekli saha çalışmalarımızı yapıyoruz ve halkımızın ihtiyaç duyduğu konularda da yardımlarına koşuyoruz. Bizler şehit ve gazi aileleri olarak her durumda devletimizin ve halkımızın yanında olacağız.

Başlattığımız Üye İşyeri projesiyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Bu projeyle esnaflarımız derneğimize üye işyeri olarak projeye dahil oluyor ve yaptıkları bağışlarla bizler şehit ve gazi aileleri olarak yardıma ihtiyacı olan halkımızın yardımlarına koşuyoruz. Derneğimizin üyelerini ve kamuoyunu da üye işyeri firmalarımıza yönlendirerek alışverişlerinde bu firmaları tercih etmelerini sağlıyoruz. Halkımız, esnaflarımız ve üyelerimiz hep birlikte güzel bir birliktelik oluşturduk. Her geçen gün aramıza katılan esnaflarla giderek daha güçlü oluyoruz. Yardımlarımız ve faaliyetlerimiz de bu bağlamda artarak devam ediyor.


Katkıda bulunan bütün esnaflarımıza ve halkımıza teşekkür ediyorum” dedi. Kurban Bayramı’na girerken çocukların bayramlık kıyafetleri şehit ve gazi ailelerinden olacak. Bu çocuklar ve aileleri şehit ve gazi ailelerine karşı çok daha hassas duygularla yaklaşacak diyen Genel Başkan Mehmet Zafer “bizler şehitlik kavramının içinin boşaltılmasına, itibarsızlaştırılmasına asla müsaade etmeyeceğiz “açıklamasında bulundu.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Uluslararası Diriliş Hareketi

Uluslararası Diriliş Hareketi Derneğine ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Uluslararası Diriliş Hareketi

İkbal Sk. Yasin Apt.İzzetiye Mh.
44290 Battalgazi / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.