Malatya Ve Van'da Denetim Yapan Polislere Tatlı İkramı

03 Mart 2021 12:59 Uluslararası Diriliş Hareketi 392

Uluslararası Diriliş Hareketi Şehit Ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği ve yönetim kurulu üyeleri, ile Malatya ve Van bölgelerinde görev yapan polisleri ziyaret ederek tatlı ikramında bulundular.

Uluslararası Diriliş Hareketi Şehit Ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği ve yönetim kurulu üyeleri, ile Malatya ve van bölgelerinde görev yapan polisleri ziyaret ederek tatlı ikramında bulundular.


Uluslararası Diriliş Hareketi Şehit Ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Zafer; gazetecilere yaptığı açıklamada, “Polislerimiz bizleri gönülden ve samimi karşıladılar. Milletimizin sıcak evlerinde sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşaması için seferber olan emniyet teşkilatımıza teşekkür ederiz.şehit ve gazi aileleri görevi başında bulunan Emniyet Güçlerine tatlı ikramı vardı bizlerde bu vesile ile görev yapan noktadaki polislerimize bizlere emanet edilen tatlıları ikram ettik.

Terörle mücadelede silahlı mücadelenin yanında psikolojik olarak da mücadele edilmesi gerekiyor, bunun için şehit ve gazi ailelerinin gündemin özel konusu olarak sürekli göz önünde tutulması gerektiği inancındayız. Biz şehit ve gazi aileleri olarak bunun için sürekli saha çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Polislerimiz için ailelerimizin hazırladığı tatlı ikramını uygulama noktalarındaki polislerimize ulaştırdık. Van İl teşkilatımız da aynı zamanda oradaki polislerimize tatlı ikramında bulunarak görevlerinde başarılar dilediler.

Genelbaşkan Yardımcımız Serkan Şahinca ve Van İl Başkanımız Nihat Gülsoy ve Van İl teşkilatımıza da teşekkür ediyorum.


Bu vesile ile vatanı ve bayrağı için şehit olan, bugün bizlerin bağımsız bir ülkede yaşamamızı sağlayan, tüm şehitlerimizi minnetle anıyor Cenabı Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.
Genelbaşkan Mehmet Zafer bu tür faaliyetlerinin tüm yurt genelinde devam edeceğini de ifade etti.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Uluslararası Diriliş Hareketi

Uluslararası Diriliş Hareketi Derneğine ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Uluslararası Diriliş Hareketi

İkbal Sk. Yasin Apt.İzzetiye Mh.
44290 Battalgazi / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.