Başkan Zafer LGS'ye Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi

05 Haziran 2021 14:06 Uluslararası Diriliş Hareketi 819

 

Uluslararası Diriliş Hareketi Genelbaşkanı Mehmet Zafer,yayımladığı mesajda 6 Haziran Pazar günü yapılacak Liselere Geçiş Sınavı’na (LGS) katılacak adaylara başarılar diledi.


Okul maratonunun uzun ve yorucu bir yol olduğunu belirten Genelbaşkan Zafer , ülkemizde son yıllarda çok başarılı gençlerin kendini gösterdiğini belirterek ,imkan ve fırsat verildiğinde çocuklarımızın neler başarabileceğini gururla takip ediyoruz dedi.


Başkan Zafer  yayımladığı mesajda “ Gençlerimiz artık büyük hayaller kuran ve onları gerçekleştirmek için çalışarak özgüvenlerini geliştiriklerini görmek ülkenin yarınları için umut vericidir. Pazar günü yapılacak olan sınava pandeminin verdiği engel,tedirginlik ve stres altında hazırlandıklarını biliyoruz. Buna rağmen çocuklarımızın emek vererek hazırlandıkları bu sınavda başarılı olacaklarına inancımız tamdır. Sınava girecek bütün çocuklarımıza başarılar diliyorum “ dedi. 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Uluslararası Diriliş Hareketi

Uluslararası Diriliş Hareketi Derneğine ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Uluslararası Diriliş Hareketi

İkbal Sk. Yasin Apt.İzzetiye Mh.
44290 Battalgazi / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.